officiële KNHS wedstrijd in de manege

Aankomend weekend, zaterdag 9 en zondag 10 april is er weer een officiële KNHS wedstrijd in de manege. Zaterdag voor de pony’s en zondag voor de paarden. Opgeven kan nog t/m donderdag, dat kan via www.startlijsten.nl.

Op zondag 17 april wordt er weer een onderlinge dressuur en spring wedstrijd georganiseerd. De 2e wedstrijd van de competitie 2016. Opgeven kan nog t/m woensdag 13 april, dat kan via: “onderlinge wedstrijd

Wij beschikken over een schitterende accomodatie met prachtige gesponsorde hindernissen. 3 hallen waarvan 2 van 20×40 en 1 van 20×60. Een gezellige sfeer in de manege maakt het leuk voor jong en oud. U kunt in de kantine genieten van o.a. een warme chocolademelk of een lekker fris drankje onder het genot van o.a. een patatje of een gehaktbal. Iedereen is van harte welkom op onze manege!

Voorlopige STARTLIJST Zaterdag 9 april start 13.00 uur
De Woudruiters te Vlagtwedde
nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat.
1 Nina Smid Jones BB Oefen C
2 Nina Smid Jones BB Klassiek C
3 Hester Schrik Dropshot Frisian Forest Marco Polo BB Oefen D
4 Hester Schrik Dropshot Frisian Forest Marco Polo BB Klassiek D
5 Christie Koopman Lady Donja BB Oefen E
6 Christie Koopman Lady Donja BB Klassiek E
7 Elana van Beem Westerhuis Kitty Speyksbosch Nando L Klassiek C
8 Emile Drenth Orchid’s Fireball Orchid’s Cestanii B Klassiek D
9 Elana van Beem Westerhuis Kitty Speyksbosch Nando L Progressief C
10 Emile Drenth Orchid’s Fireball Orchid’s Cestanii B Progressief D
11 Willemiek Huisman Estelle Luckington Defender B Klassiek D
12 Laurie Ketting Orchid’s Millennium Kantje’s Ronaldo B Klassiek D
13 Willemiek Huisman Estelle Luckington Defender B Progressief D
14 Laurie Ketting Orchid’s Millennium Kantje’s Ronaldo B Progressief D
15 Liz Bouman Alsita Toe Nansum Eduard B Klassiek D
16 Illyssia Gijsen Challenger Vader Onbekend B Klassiek D
17 Liz Bouman Alsita Toe Nansum Eduard B Progressief D
18 Illyssia Gijsen Challenger Vader Onbekend B Progressief D
19 Esther Muurman Carmen Van North-west Arman B Klassiek D
20 Sandra Goelema Scripity Dancer B Klassiek D
21 Esther Muurman Carmen Van North-west Arman B Progressief D
22 Nina Smid magic turbo Manpower Ludinga L Klassiek C
23 Sandra Goelema Scripity Dancer L Klassiek D
24 Nina Smid magic turbo Manpower Ludinga M Klassiek C
25 Ivar Bouman Almana Toe Nansum Regino Adelheid B Klassiek E
26 Marit de Lange Marije M Klassiek C
27 Ivar Bouman Almana Toe Nansum Regino Adelheid B Progressief E
28 Willemiek Huisman George Callowfeenish Buachaill L Klassiek D
29 Marit de Lange Marije M Progressief C
30 Willemiek Huisman George Callowfeenish Buachaill L Progressief D
31 Emile Drenth Oscar van de Beekerheide Orchid’s Floris L Klassiek D
33 Elana van Beem Corlandia Corland L Klassiek D
32 Emile Drenth Oscar van de Beekerheide Orchid’s Floris L Progressief D
34 Demi Herder Guppie Vader Onbekend L Klassiek E
35 Elana van Beem Corlandia Corland M Klassiek D
36 Demi Herder Guppie Vader Onbekend L Progressief E

 

Voorlopige STARTLIJST Zondag 10 april start 10.00 uur
De Woudruiters te Vlagtwedde
nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat.
1 Lucy Kaptein daritesse BB Klassiek P
2 Elchien Folkersma Ben BB Oefen P
3 Esmee Manning Henroe Hoeve’s Hendrik BB Oefen P
4 Elchien Folkersma Ben BB Klassiek P
5 Esmee Manning Henroe Hoeve’s Hendrik BB Klassiek P
6 Mandy Kruize Comiro Houston BB Oefen P
7 Trieneke Roeleveld Dockwijk’s Willy BB Oefen P
8 Mandy Kruize Comiro Houston BB Klassiek P
9 Trieneke Roeleveld Dockwijk’s Willy BB Klassiek P
10 Cheyenne Oosterveld Henroe Hoeve’s Paloma Calico BB Klassiek P
11 Kirsten Kuik Galvé Chellthago Z B Klassiek P
12 Anja Fennema Fello Zacharov B Klassiek P
13 Cheyenne Oosterveld Henroe Hoeve’s Paloma Calico B Klassiek P
14 Rachel Hegeman Geronimo Cyrell B Klassiek P
15 Lisa Smit Eragon Lexicon B Klassiek P
16 Rachel Hegeman Geronimo Cyrell B Progressief P
17 Lisa Smit Eragon Lexicon B Progressief P
18 Elise Hageman-Dierkes ?? B Klassiek P
19 Lucy Kaptein Estee Lexicon B Klassiek P
20 Elise Hageman-Dierkes ?? B Progressief P
21 Jordy Manning Evita V Cardento B Klassiek P
22 Elchien Folkersma Royal Future Rouletto B Klassiek P
23 Esmee Manning Henroe Hoeve’s Bruce Berlin B Klassiek P
24 Elchien Folkersma Royal Future Rouletto B Progressief P
25 Renate Drenth Aubisque Quattro B Klassiek P
26 Kirsten Kuik Great One Grafiti Van Den Bisschop B Klassiek P
27 Didi van Dijken Elite Salamon B Klassiek P
28 Diana Bosma Gulf,s Incento Indoctro L Klassiek P
29 Renate Drenth Aubisque Quattro L Klassiek P
30 Diana Bosma Gulf,s Incento Indoctro L Progressief P
31 Kirsten Kuik Great One Grafiti Van Den Bisschop L Klassiek P
32 Didi van Dijken Elite Salamon L Klassiek P
33 Petra Mijnheer Blitz Padinus L Klassiek P
34 Geke Smit Anemoon Numero Uno L Klassiek P
35 Petra Mijnheer Blitz Padinus L Progressief P
36 Vanessa Wesseling Eurocenter’s Zsa Zsa Zannini R L Klassiek P
37 Geke Smit Anemoon Numero Uno L Progressief P
38 Vanessa Wesseling Eurocenter’s Zsa Zsa Zannini R L Progressief P
39 Erik Derking Whiskey Oarange Furore M Klassiek P
40 Diana Bosma Gulf’s l’Amour Louis Le Bon M Klassiek P
41 Erik Derking Whiskey Oarange Furore M Progressief P
42 Diana Bosma Gulf’s l’Amour Louis Le Bon M Progressief P
spacer