Schuler Dressuur Competitie Vlagtwedde 2014

 

Uitslagen 10 t/m 12 oktober 2014

 

 

Dressuur Paarden B

 

Ring 1

Datum: 10-10-2014

Aanvang: 18:00

 

Jury bij C: Mevrouw M. Renken-Slik

 

(22 combinaties gestart en nog 1 te gaan)

 

Rang

Naam

Paard

Kl.

Vereniging

ptn

1

Janine Hooge

Germisco

B

Exloo, RV

212

2

Marella De Wal

Cesaro

B

Exloo, RV

204

3

Viola Nijland

Follow Up Line

B

Kasteelruiters (PSV), LR de

189

 

Jolanda Schreuder

Walzer Tristan

B

Woudruiters, LR de

189

5

Viola Nijland

Eros

B

Kasteelruiters (PSV), LR de

188

6

Marlies van Dam

Favourite Coulors

B

 

185

 

Leona Grave

Gigolow

B

Niop, LR

185

 

 

 

 

 

 

8

Myrthe Ottens

Q-Pido

B

Hondsrug (PSV), RV de

185

9

Claudia Nobbe

Brigga

B

Driesporen (PSV), RV de

183

10

Hermine van der Werff

Wimke Van De Haffriehoeve

B

Brinkruiters, RV de

182

 

Miranda Hadders

Pronto's Surprice

B

Niop, LR

182

12

Trudie Van Der Wal

Thim Fan Djoke's ThŻs

B

Driesporen (PSV), RV de

181

13

Annoesjka Kuper

Amadeus

B

Oldambt, LR

180

 

Maartje Reumerman

Fairytale Florian

B

Oldambt, LR

180

 

Alina van Dam

Skywalker

B

Neta, RV

180

 

Lisa Grave

Cavella

B

Veendam E.O., LR

180

17

Eline Lukens

Dior

B

Driesporen (PSV), RV de

179

18

Jacqueline Meijer

Thabor

B

Woudruiters, LR de

176

19

Gerrianne Vos

…laganca

B

Neta, RV

176

20

Nienke Stel

Ecuador V

B

Neta, RV

173

21

Sandra de Jager-Kempen

Magie Noire

B

Woudruiters, LR de

171

22

Dian Jonker

Daisy W

B

Niop, LR

169

x

Marijke Buntjer

Ferona

B

Woudruiters, LR de

 

 

 

Dressuur Paarden B

 

Ring 2

Datum: 10-10-2014

Aanvang: 18:15

 

Jury bij C: Mevrouw F. Nijmeijer

 

(22 combinaties gestart en nog 1 te gaan)

 

Rang

Naam

Paard

Kl.

Vereniging

ptn

1

Janine Hooge

Germisco

B

Exloo, RV

207

 

Viola Nijland

Eros

B

Kasteelruiters (PSV), LR de

207

3

Marella De Wal

Cesaro

B

Exloo, RV

202

4

Viola Nijland

Follow Up Line

B

Kasteelruiters (PSV), LR de

197

5

Myrthe Ottens

Q-Pido

B

Hondsrug (PSV), RV de

194

6

Lisa Grave

Cavella

B

Veendam E.O., LR

193

 

 

 

 

 

 

7

Maartje Reumerman

Fairytale Florian

B

Oldambt, LR

192

8

Marlies van Dam

Favourite Coulors

B

 

190

9

Miranda Hadders

Pronto's Surprice

B

Niop, LR

189

10

Claudia Nobbe

Brigga

B

Driesporen (PSV), RV de

188

11

Jolanda Schreuder

Walzer Tristan

B

Woudruiters, LR de

187

12

Eline Lukens

Dior

B

Driesporen (PSV), RV de

185

13

Dian Jonker

Daisy W

B

Niop, LR

184

14

Nienke Stel

Ecuador V

B

Neta, RV

182

15

Trudie Van Der Wal

Thim Fan Djoke's ThŻs

B

Driesporen (PSV), RV de

181

16

Alina van Dam

Skywalker

B

Neta, RV

176

17

Leona Grave

Gigolow

B

Niop, LR

175

18

Annoesjka Kuper

Amadeus

B

Oldambt, LR

173

19

Hermine van der Werff

Wimke Van De Haffriehoeve

B

Brinkruiters, RV de

172

20

Sandra de Jager-Kempen

Magie Noire

B

Woudruiters, LR de

164

21

Gerrianne Vos

…laganca

B

Neta, RV

156

x

Marijke Buntjer

Ferona

B

Woudruiters, LR de

Uit17

 

Jacqueline Meijer

Thabor

B

Woudruiters, LR de

 

 

 

Dressuur Paarden L1

 

Ring 1

Datum: 12-10-2014

Aanvang: 09:00

 

Jury bij C: Mevrouw M.H. Tuik

 

(28 combinaties)

 

Rang

Naam

Paard

Kl.

Vereniging

ptn

1

Sandra van der Velde

Fleur

L1

Goorechtruiters, LR

206

2

Kirsten Stuut

Calafia

L1

Exloo, RV

204

3

Vera Schreuder

Walzer Tristan

L1

Woudruiters, LR de

204

4

Wendy Kuiper

Evermore R

L1

Woudruiters, LR de

202

5

Linda Kouwenhoven

Friday

L1

Neta, RV

201

6

Gerda de Boer

Borsato

L1

Neta, RV

200

7

Mandy Wiebrants

Fay

L1

Reiderhoeve (PSV), LR de

198

 

 

 

 

 

 

8

Samantha de Vries

Domelia

L1

Runde-Ruiters, LR de

193

9

Karin Snijders

Wopke

L1

Niop, LR

190

10

Marie-cecile Dolfing-Berkhoff

Coco Mademoiselle

L1

Hondsrug (PSV), RV de

189

 

Ellen Kuipers-Milddelkamp

Whylene

L1

Kloosterruiters (PSV), RV de

189

12

Marijje Smith

Crystal Rv

L1

Woudruiters, LR de

188

13

Aniek Schuiling

First Class

L1

Exloo, RV

188

14

Annet Veen

Ferdinand

L1

S.E.O. (PSV), RV

187

15

Willemien Vries-Ottens

Foefoezela

L1

Niop, LR

183

 

Aniek Schuiling

Ferdi

L1

Exloo, RV

183

17

Marjola de Jonge

Donnerstral

L1

Niop, LR

181

18

Lizeth ten Have

De Optimist

L1

Feo, LR

178

19

Margitta Jansen-Deiman

Anton M

L1

Driesporen (PSV), RV de

177

20

Astrid Thole

Ordina V.d. Sanning

L1

Runde-Ruiters, LR de

176

21

Lisanne van Leeuwen

Romy

L1

Woudruiters, LR de

173

22

Anouk Drenth

Emiel

L1

Oldambt, LR

165

23

Priscilla Smith

Winston

L1

Delfzijl (RSV), LR

165

24

Laricha Drenth

Gradus Vd Hamsterborg

L1

Woudruiters, LR de

162

25

Marieke Schur

Dona-Donie B

L1

Driesporen (PSV), RV de

157

x

Willemien Vries-Ottens

Condo Svn

L1

Niop, LR

Uit17

 

Wytske Schuth

Deo Volente

L1

Veendam E.O., LR

Uit17

 

Lydian Kruze

Boy

L1

Niop, LR

Uit15

 

 

Dressuur Paarden L1

 

Ring 2

Datum: 12-10-2014

Aanvang: 09:15

 

Jury bij C: Mevrouw K. Daamen

 

(28 combinaties)

 

Rang

Naam

Paard

Kl.

Vereniging

ptn

1

Kirsten Stuut

Calafia

L1

Exloo, RV

199

2

Willemien Vries-Ottens

Foefoezela

L1

Niop, LR

196

3

Linda Kouwenhoven

Friday

L1

Neta, RV

195

4

Gerda de Boer

Borsato

L1

Neta, RV

193

 

Sandra van der Velde

Fleur

L1

Goorechtruiters, LR

193

6

Aniek Schuiling

First Class

L1

Exloo, RV

192

7

Aniek Schuiling

Ferdi

L1

Exloo, RV

190

 

 

 

 

 

 

8

Wendy Kuiper

Evermore R

L1

Woudruiters, LR de

189

9

Mandy Wiebrants

Fay

L1

Reiderhoeve (PSV), LR de

188

10

Anouk Drenth

Emiel

L1

Oldambt, LR

187

 

Lizeth ten Have

De Optimist

L1

Feo, LR

187

 

Marijje Smith

Crystal Rv

L1

Woudruiters, LR de

187

 

Vera Schreuder

Walzer Tristan

L1

Woudruiters, LR de

187

14

Marie-cecile Dolfing-Berkhoff

Coco Mademoiselle

L1

Hondsrug (PSV), RV de

187

15

Samantha de Vries

Domelia

L1

Runde-Ruiters, LR de

186

 

Willemien Vries-Ottens

Condo Svn

L1

Niop, LR

186

17

Ellen Kuipers-Milddelkamp

Whylene

L1

Kloosterruiters (PSV), RV de

185

18

Priscilla Smith

Winston

L1

Delfzijl (RSV), LR

184

 

Karin Snijders

Wopke

L1

Niop, LR

184

20

Annet Veen

Ferdinand

L1

S.E.O. (PSV), RV

183

21

Marieke Schur

Dona-Donie B

L1

Driesporen (PSV), RV de

181

22

Wytske Schuth

Deo Volente

L1

Veendam E.O., LR

180

23

Lydian Kruze

Boy

L1

Niop, LR

179

24

Marjola de Jonge

Donnerstral

L1

Niop, LR

178

25

Laricha Drenth

Gradus Vd Hamsterborg

L1

Woudruiters, LR de

175

26

Margitta Jansen-Deiman

Anton M

L1

Driesporen (PSV), RV de

175

27

Lisanne van Leeuwen

Romy

L1

Woudruiters, LR de

172

28

Astrid Thole

Ordina V.d. Sanning

L1

Runde-Ruiters, LR de

171

 

 

 

Dressuur Paarden L2

 

Ring 1

Datum: 12-10-2014

Aanvang: 13:00

 

Jury bij C: Mevrouw G.G. Olthof

 

(26 combinaties)

 

Rang

Naam

Paard

Kl.

Vereniging

ptn

1

Marjan Hooge

Egotripper Texel

L2

Exloo, RV

200

2

Fauve Meidam

Evita

L2

Mensinghe Roden, RV

196

3

Cindy Stooker

Fly Away

L2

Driesporen (PSV), RV de

194

4

Marloes Oosterhof

Enrico

L2

Delfzijl (RSV), LR

192

5

Karin Scheich-Smit

Wes Rk

L2

Veendam E.O., LR

191

6

Tekie Wubs-Grol

Constance

L2

Veendam E.O., LR

189

7

Paulien Alberts

Enzo

L2

Millenniumruiters (RSV), RV

188

 

 

 

 

 

 

8

Jellie Buseman

Baronco

L2

Oldambt, LR

187

9

Maaike Slootweg

Goldwin's Hoeve's El Chico

L2

Neta, RV

186

10

Hanke Kerkstra

Atlanta Van Steenbergen

L2

Niop, LR

184

11

Willemien Vries-Ottens

Ewi-jo svn

L2

Niop, LR

183

12

Linda Kouwenhoven

Floyd

L2

Neta, RV

182

13

Esmťe van Bussel

Heartbreaker

L2

Veendam E.O., LR

181

 

Nathalie Vermaire

Clinton

L2

Niop, LR

181

15

Karin Michels

Easten-boy

L2

Oldambt, LR

180

16

Ilze Vehoff

Casablanca

L2

Driesporen (PSV), RV de

179

17

Cristina Friedrich

Conquest Jb

L2

Hondsrug (PSV), RV de

178

18

Nance Korsloot

Springsteen

L2

Woudruiters, LR de

176

 

Jessica Oldenbeuving

Desert Of Joy

L2

Neta, RV

176

20

Marloes Oosterhof

Franklin

L2

Delfzijl (RSV), LR

176

21

Kirsten Daamen

Cella

L2

Driesporen (PSV), RV de

175

22

Jamie Baaij

Roley

L2

Neta, RV

174

23

Sandra Stam-Rikels

Weingrafin Nonja

L2

Neta, RV

173

24

Eva Postma

Proud

L2

Woudruiters, LR de

172

25

Samantha van Dijk

Chester

L2

Niop, LR

171

 

Tamara Visser

Doutzen W.

L2

Abdijruiters, LR de

171

 

 

Dressuur Paarden L2

 

Ring 2

Datum: 12-10-2014

Aanvang: 13:15

 

Jury bij C: Mevrouw H.A.G. Wijsbeek

 

(26 combinaties)

 

Rang

Naam

Paard

Kl.

Vereniging

ptn

1

Cindy Stooker

Fly Away

L2

Driesporen (PSV), RV de

206

2

Maaike Slootweg

Goldwin's Hoeve's El Chico

L2

Neta, RV

205

3

Fauve Meidam

Evita

L2

Mensinghe Roden, RV

201

4

Marjan Hooge

Egotripper Texel

L2

Exloo, RV

200

5

Willemien Vries-Ottens

Ewi-jo svn

L2

Niop, LR

198

6

Jamie Baaij

Roley

L2

Neta, RV

195

7

Paulien Alberts

Enzo

L2

Millenniumruiters (RSV), RV

195

 

 

 

 

 

 

8

Karin Michels

Easten-boy

L2

Oldambt, LR

193

9

Linda Kouwenhoven

Floyd

L2

Neta, RV

191

10

Marloes Oosterhof

Enrico

L2

Delfzijl (RSV), LR

189

11

Karin Scheich-Smit

Wes Rk

L2

Veendam E.O., LR

188

12

Tekie Wubs-Grol

Constance

L2

Veendam E.O., LR

186

13

Marloes Oosterhof

Franklin

L2

Delfzijl (RSV), LR

185

14

Jellie Buseman

Baronco

L2

Oldambt, LR

184

15

Kirsten Daamen

Cella

L2

Driesporen (PSV), RV de

183

 

Nathalie Vermaire

Clinton

L2

Niop, LR

183

17

Nance Korsloot

Springsteen

L2

Woudruiters, LR de

180

18

Hanke Kerkstra

Atlanta Van Steenbergen

L2

Niop, LR

179

19

Esmťe van Bussel

Heartbreaker

L2

Veendam E.O., LR

179

20

Tamara Visser

Doutzen W.

L2

Abdijruiters, LR de

176

21

Cristina Friedrich

Conquest Jb

L2

Hondsrug (PSV), RV de

174

22

Sandra Stam-Rikels

Weingrafin Nonja

L2

Neta, RV

172

23

Ilze Vehoff

Casablanca

L2

Driesporen (PSV), RV de

172

24

Eva Postma

Proud

L2

Woudruiters, LR de

171

25

Samantha van Dijk

Chester

L2

Niop, LR

166

x

Jessica Oldenbeuving

Desert Of Joy

L2

Neta, RV

Uit4

 

 

 

Dressuur Paarden M1

 

Ring 1

Datum: 12-10-2014

Aanvang: 17:00

 

Jury bij C: De heer A.W. Biemans

 

(22 combinaties)

 

Rang

Naam

Paard

Kl.

Vereniging

ptn

1

Leonie Wijnholds

Erdando O'hesseln

M1

Kloosterruiters (PSV), RV de

202

2

Wilmer Lanning

Scg Visual Ardorer

M1

Hondsrug (PSV), RV de

197

3

Anouska Eitens

Baunrebi

M1

Laarwoud (PSV), LR

196

4

Willemien Vries-Ottens

Extravagant Svn

M1

Niop, LR

195

5

Viola Nijland

Bentley

M1

Kasteelruiters (PSV), LR de

190

6

Gert Jan van der Meij

Baltus

M1

Kasteelruiters (PSV), LR de

189

 

 

 

 

 

 

7

Fauve Meidam

Dino

M1

Mensinghe Roden, RV

189

8

Richard Kiewiet

Dakari

M1

Neta, RV

185

9

Annemarie Nijhoff

Roche Nijhave

M1

Neta, RV

184

10

Gerrianne Vos

…cole De Vie

M1

Neta, RV

182

 

Alona Smith

Bulavsca

M1

Woudruiters, LR de

182

 

Simone de Vries

Athene

M1

Veendam E.O., LR

182

13

Anouk Meulman

Chelsey W

M1

Niop, LR

179

14

Lesley Prophet

Wilde Bras

M1

Veendam E.O., LR

177

15

Melissa Husada

Sybren Fan 'e WigÍri

M1

Driesporen (PSV), RV de

176

 

Jose Mathijssen

Anna Paulona Dvb

M1

Kloosterruiters (PSV), RV de

176

17

Mandy Kruize

Comiro

M1

Woudruiters, LR de

175

18

Maryam Sandee

Combeau

M1

Driesporen (PSV), RV de

175

19

Lotte Wolf

Beausiena

M1

Oostermoer (RV & PC), RV

174

20

Danielle Moek

Defender

M1

Neta, RV

173

21

Linda Spittje

Anna

M1

Woudruiters, LR de

171

 

DaniŽlle van Bergen

Leonardo

M1

Borgmerenruiters (PSV), RV de

171

 

 

Dressuur Paarden M1

 

Ring 2

Datum: 12-10-2014

Aanvang: 17:15

 

Jury bij C: Mevrouw M.H. van Leeuwen-Arendshorst

 

(22 combinaties)

 

Rang

Naam

Paard

Kl.

Vereniging

ptn

1

Willemien Vries-Ottens

Extravagant Svn

M1

Niop, LR

199

2

Annemarie Nijhoff

Roche Nijhave

M1

Neta, RV

193

3

Viola Nijland

Bentley

M1

Kasteelruiters (PSV), LR de

191

4

Simone de Vries

Athene

M1

Veendam E.O., LR

190

5

Gert Jan van der Meij

Baltus

M1

Kasteelruiters (PSV), LR de

189

 

Leonie Wijnholds

Erdando O'hesseln

M1

Kloosterruiters (PSV), RV de

189

 

 

 

 

 

 

7

Fauve Meidam

Dino

M1

Mensinghe Roden, RV

188

 

Anouska Eitens

Baunrebi

M1

Laarwoud (PSV), LR

188

9

Gerrianne Vos

…cole De Vie

M1

Neta, RV

187

10

Lotte Wolf

Beausiena

M1

Oostermoer (RV & PC), RV

185

11

Maryam Sandee

Combeau

M1

Driesporen (PSV), RV de

185

12

Mandy Kruize

Comiro

M1

Woudruiters, LR de

184

13

DaniŽlle van Bergen

Leonardo

M1

Borgmerenruiters (PSV), RV de

184

14

Alona Smith

Bulavsca

M1

Woudruiters, LR de

183

 

Richard Kiewiet

Dakari

M1

Neta, RV

183

16

Anouk Meulman

Chelsey W

M1

Niop, LR

182

17

Wilmer Lanning

Scg Visual Ardorer

M1

Hondsrug (PSV), RV de

181

18

Melissa Husada

Sybren Fan 'e WigÍri

M1

Driesporen (PSV), RV de

176

19

Danielle Moek

Defender

M1

Neta, RV

173

20

Linda Spittje

Anna

M1

Woudruiters, LR de

168

21

Lesley Prophet

Wilde Bras

M1

Veendam E.O., LR

168

22

Jose Mathijssen

Anna Paulona Dvb

M1

Kloosterruiters (PSV), RV de

161

 

 

Dressuur Paarden M2

 

Ring 1

Datum: 11-10-2014

Aanvang: 08:30

 

Jury bij C: Mevrouw H.L. Terpstra-Bonnema

 

(20 combinaties)

 

Rang

Naam

Paard

Kl.

Vereniging

ptn

1

Linda Kouwenhoven

Siegi

M2

Neta, RV

203

2

Gea Karssemeijer

Elfenkind

M2

Tempeliers, LR de

199

3

Heleen Klatter

Twister

M2

Veendam E.O., LR

193

4

Janneke Luth

Dior

M2

Niop, LR

189

5

Myrthe Ottens

Sterrenhofs Sadurmie

M2

Hondsrug (PSV), RV de

187

 

 

 

 

 

 

6

Mirke Pijpker

Bohemian Rhapsody

M2

Neta, RV

183

 

Lukien Kruiter

Domantha

M2

Driesporen (PSV), RV de

183

8

Tekie Wubs-Grol

Starlington

M2

Veendam E.O., LR

182

9

Yvonne Tienkamp

Celtic Rose T

M2

Niop, LR

180

10

Monique Bekema

Press

M2

Borgmerenruiters (PSV), RV de

177

 

Christina Rodenburg

Meint

M2

Neta, RV

177

12

Elly Reitzema

W-hanna

M2

Rigolettoruiters, RV de

174

13

Ilse Hummel

Arsita Champ

M2

Neta, RV

171

14

Nathalie Marrink

Duco

M2

Reitdiepruiters, LR

170

15

Helma Tanis

Zora

M2

Woudruiters, LR de

170

16

Ineke Marinus

Chico ChavŤz

M2

Woudruiters, LR de

168

17

Lolita Teleng

Vegas

M2

Woudruiters, LR de

165

18

Dominique Schuur

Anne

M2

Feo, LR

163

19

Anniek Stevens

Berlisha

M2

Veendam E.O., LR

161

20

Anita Zijl

Le Cheval's Noel

M2

Feo, LR

153

 

 

Dressuur Paarden M2

 

Ring 2

Datum: 11-10-2014

Aanvang: 08:45

 

Jury bij C: Mevrouw L. Wijnholds

 

(20 combinaties)

 

Rang

Naam

Paard

Kl.

Vereniging

ptn

1

Lukien Kruiter

Domantha

M2

Driesporen (PSV), RV de

191

 

Janneke Luth

Dior

M2

Niop, LR

191

3

Gea Karssemeijer

Elfenkind

M2

Tempeliers, LR de

189

4

Linda Kouwenhoven

Siegi

M2

Neta, RV

188

5

Myrthe Ottens

Sterrenhofs Sadurmie

M2

Hondsrug (PSV), RV de

184

 

 

 

 

 

 

6

Mirke Pijpker

Bohemian Rhapsody

M2

Neta, RV

181

7

Ilse Hummel

Arsita Champ

M2

Neta, RV

180

8

Heleen Klatter

Twister

M2

Veendam E.O., LR

179

 

Christina Rodenburg

Meint

M2

Neta, RV

179

10

Yvonne Tienkamp

Celtic Rose T

M2

Niop, LR

175

 

Ineke Marinus

Chico ChavŤz

M2

Woudruiters, LR de

175

12

Tekie Wubs-Grol

Starlington

M2

Veendam E.O., LR

174

13

Elly Reitzema

W-hanna

M2

Rigolettoruiters, RV de

173

14

Nathalie Marrink

Duco

M2

Reitdiepruiters, LR

172

15

Helma Tanis

Zora

M2

Woudruiters, LR de

172

16

Monique Bekema

Press

M2

Borgmerenruiters (PSV), RV de

171

17

Anita Zijl

Le Cheval's Noel

M2

Feo, LR

162

18

Anniek Stevens

Berlisha

M2

Veendam E.O., LR

161

19

Dominique Schuur

Anne

M2

Feo, LR

160

x

Lolita Teleng

Vegas

M2

Woudruiters, LR de

Uit17

 

 

Dressuur Paarden Z1

 

Ring 1

Datum: 11-10-2014

Aanvang: 12:00

 

Jury bij C: Mevrouw C.M. Hadderingh-Willenborg

 

(27 combinaties)

 

Rang

Naam

Paard

Kl.

Vereniging

ptn

1

Lineke Meursing-Oosting

Casa-jane-l

Z1

Hondsrug (PSV), RV de

229

2

Annet Roelen-Nieland

Controversy

Z1

Neta, RV

228

3

Wytske Schuth

Bandiet

Z1

Veendam E.O., LR

227

4

Aniek Schraa

Apollo

Z1

Kasteelruiters (PSV), LR de

222

5

Wilmer Lanning

Zenith

Z1

Hondsrug (PSV), RV de

216

6

Aniek Schuiling

Confusius

Z1

Exloo, RV

216

7

Samantha Jansen

Brainpower

Z1

Niop, LR

211

 

 

 

 

 

 

8

Jelly Pestman-van Dijk

Dolomira

Z1

Z.E.O. (PSV), RV

211

9

Heidi Boekweit

Wiseguy

Z1

Brinkruiters, RV de

210

10

DaniŽlle van Bergen

Be Impressed

Z1

Borgmerenruiters (PSV), RV de

209

11

Marsha Smits

Actie W

Z1

Niop, LR

205

12

Linda Kouwenhoven

Duzelma Slottie

Z1

Neta, RV

204

13

Wytske Schuth

April Fool

Z1

Veendam E.O., LR

203

14

Maartje Reumerman

Cabo-john A

Z1

Oldambt, LR

203

15

Petra Meulman-Klinkhamer

Othello

Z1

Niop, LR

202

 

Annet Veen

Murk

Z1

S.E.O. (PSV), RV

202

17

Dana Krul

Aik

Z1

Woudruiters, LR de

200

18

Sabine Hoitzing

Alancia

Z1

Kloosterruiters (PSV), RV de

200

19

Dana Peters

Atlanta

Z1

S.E.O. (PSV), RV

198

20

Soraya Greven

Tjonge Jonge

Z1

Neta, RV

197

21

Robin Luurssen

Sariende

Z1

Boterdiepruiters, RV

197

22

Jessica Oldenbeuving

Canyon Of Joy

Z1

Neta, RV

196

23

Josien Post

Boy

Z1

Borgmerenruiters (PSV), RV de

194

24

Eline Otter

Amsula

Z1

Oldambt, LR

193

25

Silke Kuiper

Dicenzo

Z1

Woudruiters, LR de

191

26

Linda Drenth

Blessie

Z1

Oldambt, LR

189

27

Cindy Bekkema

Whitney Houston

Z1

Oldambt, LR

187

 

 

Dressuur Paarden Z2

 

Ring 1

Datum: 11-10-2014

Aanvang: 16:30

 

Jury bij C: Mevrouw E. Meursing-Oosting

 

(21 combinaties)

 

Rang

Naam

Paard

Kl.

Vereniging

ptn

1

Marit Slagter

Awaldie

Z2

Kanaalstreek, RV de

222

2

Katja Renken-van der Lubbe

Charming Lady Rv

Z2

Woudruiters, LR de

220

3

Marloes Oosterhof

Zilvia

Z2

Delfzijl (RSV), LR

217

4

Dinja Schnelting

Apache

Z2

Hondsrug (PSV), RV de

216

 

Maaike Slootweg

Rona

Z2

Neta, RV

216

6

Marjan Hooge

Fulltime

Z2

Exloo, RV

214

 

 

 

 

 

 

7

Elviera Boverhof

Day Light

Z2

Bongerd, RC de

211

8

Ieke Bergman-Mans

Wizzard Of Ozz

Z2

Veendam E.O., LR

207

9

Rachelle Buining

Rhythem And Blues

Z2

Kloosterruiters (PSV), RV de

207

10

Janneke Reinders

Varbenfroh C

Z2

Exloo, RV

205

11

Moniek Vos

Underdog

Z2

Neta, RV

197

12

Moniek Vos

Chico Cacero

Z2

Neta, RV

197

13

Nadine Buining

Varlos Carlos

Z2

Kloosterruiters (PSV), RV de

196

14

Liseth Mulder

Van Gogh

Z2

Niop, LR

193

15

Annemarie Nijhoff

Saarinen Nijhave

Z2

Neta, RV

192

16

Jennie Wolthuis

Tamar Utopia

Z2

Laarwoud (PSV), LR

190

 

Marieke Bremer

Zarina

Z2

Neta, RV

190

18

Gonny Olthof

Wendela

Z2

Kloosterruiters (PSV), RV de

189

19

Lyanne Venema

Galypso

Z2

Reiderhoeve (PSV), LR de

188

20

Jenny Lenters

Roxhino

Z2

Sallandruiters, LR

184

x

DaniŽlle van Bergen

Zylvano

Z2

Borgmerenruiters (PSV), RV de

Uit4

 

 

Dressuur Paarden ZZL

 

Ring 1

Datum: 11-10-2014

Aanvang: 20:00

 

Jury bij C: Mevrouw P.J. Alberts

 

(12 combinaties)

 

Rang

Naam

Paard

Kl.

Vereniging

ptn

1

Marjan Hooge

Savio

ZZL

Exloo, RV

223

2

Jarmilla Peterson

Woody

ZZL

Driesporen (PSV), RV de

223

3

Natascha Veen

Soulman

ZZL

Drentse Hooglanden (PSV), RV

216

 

 

 

 

 

 

4

Marloes Oosterhof

Alonso

ZZL

Delfzijl (RSV), LR

214

5

Esther Coenraadts

Amadeus

ZZL

Neta, RV

213

6

Renee Bottelier

Stardust

ZZL

Hunebedruiters, LR de

212

7

Marloes Oldenhuizing

O'marado's Boris

ZZL

Mensinghe Roden, RV

212

8

Willemien Vries-Ottens

Arleste Svn

ZZL

Niop, LR

210

9

Manon Vos

Treffer

ZZL

Oldambt, LR

209

10

Saskia Knol

Cynosa

ZZL

Veendam E.O., LR

208

 

Nienke Post

Sebastiaan

ZZL

Borgmerenruiters (PSV), RV de

208

12

Suzanne Snijder

Oswald

ZZL

Niop, LR

199